Siemens Türkiye Müşteri Destek Hattı

Tel: 444 0 747

E-mail : callcenter.tr@siemens.com

Genel Merkez

Siemens San. ve Tic. A.Ş.
Yakacık Caddesi No: 111
34870 Kartal, İstanbul Türkiye

İletişim:
Tel: +90 (216) 459 20 00
Faks: +90 (216) 459 20 11

Web Sitesi:

www.siemens.com.tr

Siemens Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Vergi Dairesi: Büyük Mükellefler V.D.

Vergi No: 7700037454

Mersis No: 0770003745400018

KEP: siemens@hs02.kep.tr 

 

Dikkat!

Eski versiyon bir Chrome kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Firefox kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir IE kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Opera kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Safari kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Taksitli İşlem Yapabilen Müşterilerimiz için Duyuru

 

Akbank Kartları için Ek Bilgilendirme :

- Kampanyaya Axess, Free, Wings kartlar dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

- Business kartlar +4 taksit kampanyasına dahildir.

- Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.